AnaSayfa > Siyaset > Ekşi: Sonuna kadar Hüseyin Uysal'ın arkasındayız..

Ekşi: Sonuna kadar Hüseyin Uysal'ın arkasındayız..

Pazaryeri imar değişikliği ve hukuksal süreç ile ilgili esnafa avukat tarafından bilgi verildi. Komite Başkanı Osman Ekşi de, sonuna kadar Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın arkasında olduklarını söyledi.

25.Eylül.2014 Perşembe 12:53
A A A

Pazaryeri imar değişikliği ve hukuksal süreç ile ilgili esnafa avukat tarafından bilgi verildi. Komite Başkanı Osman Ekşi de, sonuna kadar Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın arkasında olduklarını söyledi.

Osman Ekşi, avukatlarının esnafı bilgilendirmesinin ardından yaptığı açıklamada şöyle dedi:

PAZARYERİ ESNAFI OLARAK GEÇMİŞ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNİN TARAFIMIZA UYGULAMIŞ OLDUĞU İMAR DURUMU DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE DÜKKANLARIMIZI ELİMİZDEN ALMAK İSTEYEN VE BİZİM EKMEĞİMİZLE OYNAYAN ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNE KARŞI AÇILAN DAVADA BİZİMLE BİRLİKTE OLAN AVUKATIMIZ SN. TÜLAY HANIMA ÖNCELİKLE PAZARYERİ ESNAFI VE EREĞLİ ADINA TEŞEKKÜRLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

BU SIKINTILAR SEBEBİYLE VE EREĞLİNİNİN GELİŞMESİ, EKONOMİK OLARAK DÜZELMESİ, KAVGA ORTAMINDAN KURTULMAK İÇİN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP.DR. SN. HÜSEYİN UYSAL VE EKİBİNE PAZARYERİ ESNAFI OLARAK SINIRSIZ DESTEK VEREREK BELEDİYE BAŞKANININ DEĞİŞMESİNDE KATKIMIZIN ÇOK ETKİLİ OLDUĞU KANISINDAYIM.

BUNDAN SONRAKİ AMACIMIZIN SEÇİM ÖNCESİ DÜŞÜNCEMİZDE OLDUĞU GİBİ EREĞLİNİN EKONOMİK, KÜRTÜREL VE SOSYAL YÖNDEN GELİŞMESİNİ SAĞLAMAK VE EREĞLİYİ DAHA İYİ YERLERE GÖTÜRMEK SOSYAL REFAHIN DAHA ÜST YERLERE TAŞIMAK İÇİN PAZARYERİ ESNAFI OLARAK HER YÖNDEN BELEDİYE VE BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNİN DESTEKÇİSİYİZ VE SONUNA KADARDA DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ. ÇÜNKÜ BELEDİYEMİZ İLE EREĞLİ HALKININ BİR BÜTÜN OLDUĞUNU BAŞARI VE REFAH İÇİN BERABER MÜCADELE EDECEĞİMİZİ VE ETMEK ZORUNDA OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ.

SON AYLARDA BELEDİYEDE MEYDANA GELEN KANAATİMCE İLETİŞİM BOZUKLUĞU VE YANLIŞ ANLAŞILMALARDAN KAYNAKLANDIĞINI TAHMİN ETTİĞİM BİR TAKIM İSTENMEYEN OLAYLARDAN SEBEP SADECE BELEDİYE DEĞİL EREĞLİ HALKI VE EKONOMİSİ ETKİLENMİŞTİR. BU SEVİMSİZ VE İSTENMEYEN OLAYIN BUGÜN İTİBARIYLA SONA ERMESİNİ VE PAZARYERİ ESNAFI OLARAK ELİMİZDEN NE GELİRSE BARIŞ VE HUZUR İÇİN HER TÜRLÜ KATKIYI SAĞLAYACAĞIMIZI PAZARYERİ ESNAFI KOMİTESİ BAŞKANI VE SÖZCÜSÜ OLARAK ONLARIN VE KENDİ ADIMA TEYİT VE TAAHHHÜT EDİYORUM.

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN BAZILARININ MECLİS TOPLANTILARINA KATILMAMA GİBİ BİR PROTESTO EYLEMİ İÇİNE GİRDİKLERİNİ GÖRÜYORUZ. BAZI TALİHSİZ AÇIKLAMALAR EŞLİĞİNDE BÖYLE BİR EYLEME GEÇEN MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARA KENDİLERİNE, EREĞLİYE VE BELEDİYEYE DAHA FAZLA ZARAR VERMEMELERİ İÇİN SAĞ DUYUYA VE BARIŞA DAVET EDEREK ÖNÜMÜZDEKİ AY YAPILACAK OLAN MECLİS TOPLANTISINA EKSİKSİZ OLARAK KATILMALARINI TAVSİYE VE ÜMİT EDİYORUM.

GEÇEN AY YAPILAN TOPLANTIDA PAZARYERİ İMAR DURUMUNUN DEĞİŞİKLİĞİNE İTİRAZ EDEN CHP Lİ MECLİS ÜYELERİNİN İTİRAZI ÜZERİNE İMAR KOMİSYONU KURULMUŞ OLUP ÖNÜMÜZDEKİ AYDA YAPILACAK OLAN MECLİS TOPLANTISINDA BU KONUNUN OYLAMASI YAPILACAKTIR. BU TOPLANTIYA AK PARTİ MECLİS ÜYELERİNİN KATILMAMASI DURUMUNDA ÇOĞUNLUĞUN CHP Lİ MECLİS ÜYELERİNİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEK ÇIKACAK SONUÇ BİZİM ALEYHİMİZE GELİŞECEK VE SÜREÇ YENİDEN BAŞLAYARAK BİZİM YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BU ÖZVERİLİ VE GÜZEL ÇALIŞMA BİZE KARŞI OLUMSUZ YÖNDEN GELİŞECEKTİR.

BU TOPLANTIYA KATILMAYACAK OLAN MECLİS ÜYELERİ EREĞLİ HALKINA VE PAZARYERİ ESNAFINA NASIL BİR İZAHAT YAPACAKLARI VE BUNUN MEBALİNİ NASIL KALDIRACAKLARI KONUSUNA GİRMİYORUM ÇÜNKÜ BU İŞİN AÇIKLAMASI VE İZAHATİ OLAMAZ. AMA ŞUNUN UNUTULMAMASI LAZIM Kİ BİZE VE EREĞLİYE İHANET EDEN MUHAKKAK Kİ KARŞILIĞINI BULACAKTIR. BURADA BİR EMEK VE EKMEK MÜCADELESİ VAR BUNUN İÇİN HİÇ KİMSENİN MAZERETİ OLAMAZ HİÇ BİR MECLİS ÜYESİ VE DİĞER BELEDİYE YETKİLİLERİ MAZARET ÜRETMESİNLER. ÇÜNKÜ BİZ ÜÇ SENEDEN BERİ YILMADAN BIKMADAN MÜCADELE ETTİK HAKKIMIZIN YOK YERE HEBA EDİLMESİNE KESİNLİKLE İZİN VERMEYECEĞİZ.

ANCAK ŞUNA İNANIYORUM Kİ AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNİN MECLİS TOPLANTISINA KATILMAMA GİBİ BİR LÜKSLERİNİN OLMADIĞINI KENDİLERİNİN İDİRAK ETMİŞ OLDUKLARINDANDA ŞÜPHEM YOK.

SONUÇ OLARAK BELEDİYE MECLİSİ BAŞKANI VE ÜYELERİ AKLI BAŞINDA, SORUMLULUK SAHİBİ, EREĞLİYİ SEVEN, EREĞLİYİ VE BELEDİYEYİ TESLİM ETTİĞİMİZ GÜVENDİĞİMİZ VE İNANDIĞIMIZ KİŞİLERDİR. HEPSİNDEN BARIŞ VE HUZUR İÇİN SAĞ DUYU, ÖZVERİ VE FEDAKÂRLIK BEKLİYORUZ.

BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDER SAYGI VE SEVGİLERİMİZ SUNARIM. BARIŞ, HUZUR, SAĞLIK VE MUTLU GÜNLER HEPİMİZLE OLMASI DİLEĞİYLE ESEN KALIN

SLOGANIMIZ “ EREĞLİ İÇİN HEP BİRLİKTE EL ELE “

Bu haber 1150 kez okunmuştur

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.