AnaSayfa > Güncel > Şehitleri unutmadılar...

Şehitleri unutmadılar...

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kurban Bayramı öncesi İlçe Müftülüğünce organize edilen şehit ve gazi yakınlarına yönelik ziyaret programına, Ekim ayı meclis toplantısı nedeni ile katılamazken, toplantı sonrası Şehir Mezarlığında okutulan Mevlid-i Şerife katıldı.

02.Ekim.2014 Perşembe 04:23
A A A

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Temel Şahin, Türkiye Harp Malulü, Gazi Şehit Dul Yetimleri Derneği Ereğli Şube Başkanı Mehmet Ali Demirdüven’inde katıldığı şehir mezarlığındaki programda, Şehit Jandarma Komando Er Ayhan Demirci’nin kabri başında dualar okundu. 

Protokol daha sonra kabirleri şehir mezarlığında bulunan, Piyade Er Kudret Özcan, Şehit Asker Şükrü Tosuncuk, Deniz Er Ercan Alagöz,Piyade Er Burhan Özbakır ve Komando Er Haluk Topaç’ın kabirlerini de ziyaret ederek, dua okuyup  karanfil bıraktı.

Belediye Başkanı Uysal, mezarlığa gelişinde asker kıyafeti ile kendini karşılayan Şehit Jandarma Komando Er Ayhan Demirci’nin yeğeni Ayhan Öztürk ile de bir süre sohbet etti.

Bu haber 2125 kez okunmuştur

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.