AnaSayfa > Siyaset > Bu bayramda özlenen tablolar!..

Bu bayramda özlenen tablolar!..

Kurban Bayramı’nın birinci gününde Karadeniz Ereğli Belediyesi Başkanlık Makamında yapılan bayramlaşmaya, vatandaşlar, siyasiler, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları da katıldı. Atatürk Kültür Merkezi’ndeki (AKM) bayramlaşmanın ardından protokol, Kız Yetiştirme Yurdu ve Huzurevi’ni de ziyaret edip elini öptüğü yaşlıların hayır dualarını aldı.

04.Ekim.2014 Cumartesi 05:14
A A A

AKM’deki bayramlaşmaya, Kaymakam İbrahim Çay, AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Ali Azar, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Ereğli İlçe Örgütü Başkanı Hayrettin Kartal, MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Müftü Vekili Ramazan Duman, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Cöbek, Esna Alpago, Belediye Meclis Üyeleri, Türk metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çivici, Sertan Yalçın ve Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, AK Parti 21. Ve 22. Dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ile siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  

 KIZ YETİŞTİRME YURDU VE HUZUREVİ ZİYARETİ

Daha sonra Kız Yetiştirme Müdürlüğündeki çocukları ve gençleri ziyaret eden Kaymakam Çay, Milletvekili Candan, Amiral Doğan, Başkan Uysal ve Başkan Yardımcıları ve bazı belediye meclis üyeleri, İlçe Başkanı Çakır’dan oluşan protokol heyeti, buradaki bayramlaşmanın ardından İzmirlioğlu Huzurevi’ni ziyaret ederek buradaki yaşlıların elini öpüp hayır dualarını aldı.

 ŞENTÜK’E BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM HARÇLIĞI

Ereğli Belediyesi Başkanlık makamında yapılan bayramlaşmaya ise Belediye Başkan yardımcıları Esra Alpago, İbrahim Cöbek, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, belediyenin daire müdürleri ile bazı belediye personeli, muhtarlar, bazı dernek temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Başkanlık makamında yaşanan en ilginç olay ise AK Partili Belediye Meclis Üyesi Mustafa Şentürk’ün Başkan Hüseyin Uysal’ın elini öpmesi ve bayram harçlığı almasıydı. Bu durum diğer meclis üyeleri arasında espri konusu oldu.

 

Bu haber 1921 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE