AnaSayfa > Sağlık > Butik Hastanenin Gülüç'e yapılması gündemde

Butik Hastanenin Gülüç'e yapılması gündemde

Çakır’ın Butik Hastane Gülüç Bölgesine yapılmasının düşünüldüğünü kamuoyu ile paylaşması ile Kışla Mahallesi Muhtarı Muhammet Demir ve Elmatepe Mahallesi Muhtarı Muammer Arslan’ın Potbaşına yapılması tavsiyesine çevre muhtarlardan destek çoğalıyor.

05.Nisan.2016 Salı 07:02
A A A

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı  Fatih Çakır’ın Butik Hastane Gülüç Bölgesine yapılmasının düşünüldüğünü kamuoyu ile paylaşması ile Kışla Mahallesi Muhtarı Muhammet Demir ve Elmatepe Mahallesi Muhtarı Muammer Arslan’ın Potbaşına yapılması tavsiyesine çevre muhtarlardan destek çoğalıyor.

Ereğli’de Hamzafakıhlı Mahallesi Muhtarı Recep Çınar,  ve Ruşanlar Köyü Muhtarı Hikmet Erlat, Butik Hastane Potbaşında muhteşem olabileceğini belirttiler.

Muhtarlar Çınar ve Erlat, gazetemize ortak açıklamalarında, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın müjde olarak verdiği 2. Butik Hastanesinin Potbaşına olması çok daha akıllı bir davranış olacağını açıkladılar.

Geçtiğimiz günlerde Ereğli Yankı’nın “HALK BUTİK HASTANE  İSTİYOR” başlıklı haberi ardından,  İlçe Başkanı Çakır’ın yapılacak olan Butik Hastanesi 2’incisi için yer aradıklarını belirtmesi sonrası Muhtar Çınar ve Erlat’da en uygun yer tavsiyesi olarak Potbaşını gösterdiler.

Kendi bölgelerinin Mevcut Devlet Hastanesine uzak olduğunu belirten Muhtar Çınar ve Erlat, yetkililere şu şekilde seslendiler; “Ereğli’ye 2’incisi yapılması düşünülen Butik Hastane için yer arandığını konusunda bilgiler aldık. Kışla ve Elmatepe muhtar arkadaşımızın önerdikleri yer en doğru ve güzel. Butik Hastanesi projesinin Potbaşında Belediyenin eski şantiye yerinde yapılması ve mutlaka hayata geçmesi önerilere bizde destek veriyoruz. Çünkü Potbaşı çok sayıda bölgeye daha yakın.”

Bu haber 723 kez okunmuştur

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.