AnaSayfa > Muharrem Yukarıbaş > Bir türlü sevemiyorum...

Bir türlü sevemiyorum...

İki yüzlüleri, yalancıları, dolandırıcıları, dedikoducuları, bir türlü sevemedim gitti....

17.Ağustos.2016 Çarşamba 12:06
A A A

-Ülkemize yapılan bu hain darbenin ardından ortaya çıkıp, zamanlarında ‘Muhterem Fethullah Gülen Hoca Efendi’ diyerek, şimdi de ‘Biz onlardan değiliz’ diyen sahte Reisçileri içime sindiremiyorum.

-Sosyal medyada sahte isimlerle yorum yapıp kara çalanları, bi zamanlar danışmanlıkla karışık çığırtkanlık yapanları sütten çıkmış ak kaşık misali geçmişinde yaptığı ahlaksızlıklara bakmadan utanmadan yaptıkları seviyesiz ve belden aşağı eleştirilerini hazmedemiyorum.

-Bu şehirin emirinin koltuğa oturmasını hala hazmedemeyip, çakma isimlerle yorum yapan ve para vererek belden aşağı yazdırıp çizdirenlerin hainliklerini içime sindiremiyorum.

-Şehrimin başkanına olan nefretlerini, kindarlıklarını ve düşmanlıklarını FETÖ’cüler gibi gizleyip boyacıyla, simitçiyle, büfecisiyle, çaycısıyla dedikodu yayan ve yaydıranları hazmedemiyorum.

-‘Ben dava adamıyım’ diyerek yaptığı ahlaksızlıkların ortaya çıkmaması için 40 takla atanları, en ufak bir şüphede ise sosyal medyayı ayağa kaldırarlara da gülüp geçiyorum.

Her türlü çirkefliklerinin yanında muhaliflerle işbirliği yapanları, ‘Başkana kelepçe takılacak’ algısını yayıp, dedikodu üreten ve hala bu memlekette iş yapanları bi türlü hazmedemiyorum.

-Sanki çok dürüstmüş gibi kendini adamdan sayan ve her türlü facoobuk yorumlarında kendini aklamaya çalışanları içime sendiremiyorum.

-Yalan, dedikodu, iftira atan payvon ceketlileri, bu tür çakma adamlara kendini kullandıran sözde koltuk sevdalılarını sevemiyorum.  

-Bu şehirden nasıl olursa olsun bir sürü para kazanan, yaptığı işte insanların emeklerini sömüren, sekreterlerini kendine eş yapan, gayri resmi işyerileriyle haram para kazananları sevemiyorum.

Bu haber 851 kez okunmuştur

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.