AnaSayfa > Ekonomi > Almanları yatırıma davet ettiler...

Almanları yatırıma davet ettiler...

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) heyeti, Almanya'nın Berlin şehrinde gerçekleştirdiği iş gezini tüm hızıyla sürdürüyor.

 

 

28.Nisan.2017 Cuma 03:27
A A A

Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çivici, TSO Meclis Uyesi Oguz Ornek, Tat Metal A.S. Yonetim Kurulu Baskani Akin Tatoglu ve 15 kişilik oda üyelerinden oluşan TSO kafilesi, ilk olarak Türk Bilim Merkezi ziyareti gerçekleştirdi.

Programın devamında Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden heyet, burada son derece verimli geçen bir toplantı yaptı. 

Türk - Alman Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri Karadeniz Ereğli heyetini yoğun bir katılımla ve ilgi ile karşıladı ve Almanya’nın ticari hayatı, ekonomisi ve Oda faaliyetleri ile ilgili bilgiler sundu.

Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sertan Yalçın , Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çivici ve diğer katılımcılar yaklaşık 4 saat süren toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Türk - Alman Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri, katılımcı firmalara bölgede şube açmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Toplantıda , Kdz.Ereğli TSO tanıtım videosu izletildi ve Türk - Alman Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri Kdz.Ereğli ye davet edildi.

Programın devamında Teknopark ziyaretleri ve Alman Standartlar Enstitüsü ziyaretleri gerçekleştirilecek.

Bu haber 636 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.