AnaSayfa > Ekonomi > Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması Sonuçlandı

Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması Sonuçlandı

Türkiye’nin en büyük entegre yassı çelik üreticisi Erdemir’in Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliğiyle bu yıl dördüncüsünü düzenlediği “Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması” sonuçlandı. 14 üniversiteden 122 öğrencinin katıldığı yarışmada dereceye girenler ödüllerini 15 Mayıs 2017 tarihinde Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen özel bir törenle aldı.

 

 

16.Mayıs.2017 Salı 03:53
A A A

14 üniversiteden 122 öğrencinin katıldığı yarışmada ilk üçe girenlerin yanı sıra 5 öğrenci Mansiyon, 5 öğrenci Erdemir Özel Ödülü, 5 öğrenci de Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu. Ayrıca 30 heykel de sergilemeye değer görüldü.

4. Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması’nda dereceye giren ve eserleri sergileme için seçilen katılımcılar aşağıdaki gibidir:

Birincilik ödülü: Ergün Arslan

İkincilik ödülü: Gamze Küçük

Üçüncülük ödülü: Mert Kaan Burnaz

Mansiyon Ödülleri: Ozan Uygan, Gizem Gürpınar, Arif Çekderi, Umut Gonca, Burak Eren Güler

Jüri Özel Ödülleri: Fatih Güzel, Yeliz Cantekin, Güngör Yüksel, Ufuk Güneş Taşkın, Orhan Gazi Keskin

Erdemir Özel Ödülleri: Özgür Ballı, Gamze Güleç, Ayşegül Altunok, Deniz Boyluğ, Handan Gürbüz

Sergileme: Umut Reyhanlı, Abdulkadir Hocaoğlu, Buğra Bakrıyanık, Serghei Gulpea, Burak Devrilmez, Özkan Alpertunga Kırçiçek, Volkan Keçebaş, Ebru Çoban, Zeki Zihni Kıvanç Yılmaz, Mehmet Burak Uluç, Doğan Özdemir, Ali Uğurlu, Sedef Şengül, Ahmet Berkin Günsay, Ziya Kazan, Gamze Dağgülü, Aydeniz Işık, Nazlı Çevik, Devran Buzacı, Ferhat Borucu, Altay Kervan, Şahin Karakuş, Gülşah Akdemir, Taylan Şahin, Halil Daşkesen, Aysun Başkaya, Damla Sari, Seren Karabıyık, Burak Çizer, Ahmet Anıl Öcal

(Kaynak www.erdemir.com.tr)

Bu haber 758 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.