AnaSayfa > Ekonomi > Ne zaman yerli kömür desek kıyamet kopuyor

Ne zaman yerli kömür desek kıyamet kopuyor

7'nci Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı'nda konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Ne zaman yerli kömür desek kıyamet kopuyor" dedi.

07.Kasım.2017 Salı 10:49
A A A

7'nci Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı'nda konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Ne zaman yerli kömür desek kıyamet kopuyor" dedi. 

"Ne zaman yerli kömür desek kıyamet kopuyor"
Yerli kömür üretimiyle ilgili açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak, "Ne zaman yerli kömür desek kıyamet kopuyor. Çevrecilik maskesi altında bağırıyor, işin komik tarafı ne biliyor musunuz?

İthal kömürle santral yatırımı yapılırsa ses yok

İthal kömürle ilgili bir santral bir yatırım yapılacağı zaman ses yok, ben bir eylem görmedim.Kimse kusura bakmasın yılda 5 milyar dolara yakın bir rakam Bu iş olur mu? Artık siyaseten cenaze konumuna erişmiş bu zihniyet, milletin gündeminden düşmesi lazım.

Ellerini açıyorlar dönüyorlar yurt dışına ağlıyorlar, aman dileniyorlar. Hiçbir demokratik seçimle yenemedikleri her türlü ahlaksızca ve aşağılık iftiralarla yıkamadıkları darbelerle sindiremedikleri bu milletin iktidarını son dönemde de sözde diktatör iftiralarıyla, haysiyetsizce dünyaya ve yurt dışına şikayet ediyorlar.

'Ülke batsın da nasıl batarsa batsın' diyorlar

Kullandıkları dil yurt dışındaki bu diaspora ve terör örgütlerinin aynısı yeni bir dil yok. Türkiye'de yeni bir antidemokratik bir operasyon olsa bunlar zil takıp oynayacaklar. Söz şu AK Parti gitsin de, Cumhurbaşkanı gitsin de nasıl giderse gitsin. Ülke batsın da nasıl batarsa batsın" ifadelerini kullandı.

Bu haber 291 kez okunmuştur

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.