AnaSayfa > Siyaset > Alaplı'dan Ereğli Devlet Hastanesi'ne 8 dakikada gidilecek...

Alaplı'dan Ereğli Devlet Hastanesi'ne 8 dakikada gidilecek...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Alaplı'dan Ereğli Devlet Hastanesine otomobille 8 dakikada gidileceğini bildirdi.

 

 

08.Ocak.2018 Pazartesi 01:48
A A A

Milletvekili Çaturoğlu, yaptığı açıklamada, Kdz. Ereğli- Alaplı çevre yolu çalışmalarında son aşamaya gelindiğini söyledi.

Alaplı Balıkçı Barınağının oradan Ereğli Devlet Hastanesi kavşağına kadar çevre yolu yapılacağını müjdeleyen Çaturoğlu, "Ereğli-Alaplı çevre yolu proje çalışmaları son aşamaya geldi. Sürücüler, Alaplı Balıkçı Barınağının oradan girecek. Bir kısmı tüneller olmak suretiyle 7-8 dakikada Ereğli Devlet Hastanesi kavşağına ulaşmış olacak.

Yani Alaplı'dan Zonguldak'a gitmek isteyenler, Ereğli içine girmeden daha kısa sürede Zonguldak'a ulaşmış olacak. 2018 yılında Ereğli-Zonguldak Karayolu çalışmaları ise tamamen bitecek." dedi.

 

Öte yandan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op.Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ile biraraya gelen Milletvekili Çaturoğlu, karayolları bölge müdürü Hüsamettin Özendi ile birlikte Ereğli Devlet Hastanesi'ne giden köprülü kavşağı ve Ereğli Şehirlararası Otobüs Terminal bağlantı yollarında incelemelerde bulundu.

Bu haber 560 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.