AnaSayfa > Siyaset > 'Güçlü Ereğli'nin, yeni enerji kaynağı olacağız'...

'Güçlü Ereğli'nin, yeni enerji kaynağı olacağız'...

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve aynı zamanda Nisan ayında yapılacak olan seçimlerde aday olan Sertan Yalçın, eski bağlık restoran bir basın toplantısı düzenledi.

 

 

28.Şubat.2018 Çarşamba 05:00
A A A

Hayli kalabalık olduğu gözlenen kahvaltıda konuşan Yalçın, "Güçlü Ereğli'nin, yeni enerji kaynağı olacağız. Nerede olmamız gerekiyorsa oradayız. Tabiki Ereğli için yeni projelerimiz var. Bunları da ileriki günlerde yapacağımız basın toplantısı ile açıklayacağız. '4 yılda hiçbirşey yapmadı! diyenlere tek sözüm var. Öğrenci sayılarına baksınlar yeterli. Asıl bu lafı söyleyenler Ereğli'ye bir çivi çakmışlar mı, ona bakılmalı" dedi.

Yalçın; ayrıca yönetimini basına tanıttı.

Sertan Yalçın'ın listesindeki isimler ise şöyle:

Mehmet Çivici, Akın Tatoğlu, Abdülkadir Çınar Mehmet Remzi Alim, Aynur Çoşkun, Sibel Demirci, Zafer Çakır, Cenk Koşun, Zafer Sucu, İbrahim Yılmaz, Mehmet Kızmaz, Yücel Dilican, Oğuz Ornek, Hayri Yiğit, Süreyya Sertası, Yavuz Sesli,  Yüksel Başkan, Kamil Temel Çelik, Sefa Dizdar, Seçkin Turhan, Murat Yılmaz, Mahir Akbaba, Nurullah Özdemir, Kaan Boy, Reha Us, Emrah Özcan, Atilla Yıldız, Murat Ergin, ibrahim Uslu, Hamdi Güney.. 

Bu haber 423 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.