AnaSayfa > Siyaset > Başkanlar, başkanlarla buluştu...

Başkanlar, başkanlarla buluştu...

BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Sertan Yalçın’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

 

 

29.Mart.2018 Perşembe 05:57
A A A

Büyük Birik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 9'uncu yılında partinin Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığınca düzenlenen mevlit programına katılmak üzere ilçeye gelen BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Başkan Uysal ile makamında yarım saat görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uysal, siyaset ve devlet adamı Muhsin Yazıcıoğlu rahmet ve minnetle andıklarını belirtti.

Ardından ETSO Başkanı Sertan Yalçın’a nezaket ziyaretinde bulunan Başkan Yardımcısı Çayır’a ziyaretinde partinin Zongiuldak İl Başkanı Taner Yıldırım, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve bazı yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten TSO Başkanı Yalçın, oda faaliyetleri ve ilçenin sosyal ekonomik yapısı hakkında Çayır’a bilgi verdi. Çayır da Nisan ayında gerçekleştirilecek TSO organ seçimlerinde Yalçın’a başarı dileğinde bulundu.

Bu haber 845 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.