AnaSayfa > Güncel > Uysal ve Çakır’dan Taşkın’a TAM DESTEK

Uysal ve Çakır’dan Taşkın’a TAM DESTEK

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede yeniden güven tazeleyen Pazarcılar ve Tekel Bayileri esnaf odası başkanı Fehmi Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ı makamlarında ziyaret etti. Uysal ve Çakır, Pazarcılar ve Tekel Bayileri esnaf odası başkanı Fehmi Taşkın’ a desteklerinin tam olduğunu ifade ettiler.

06.Nisan.2018 Cuma 10:53
A A A

Ereğli Pazarcılar ve Tekel Bayileri esnaf odası başkanı Fehmi Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, gerçekleşen kongrenin ardından ziyaretlere başladı. İlk olarak Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret eden yönetim, kongreye gelerek kendilerine destek verdikleri için Başkan Uysal’a teşekkür ettiler. Ziyarette konuşan Pazarcılar ve Tekel Bayileri esnaf odası başkanı Fehmi Taşkın “Başkanım, sizler bizleri gerek kongre öncesi gerek kongre ve kongre sonrasında da desteklerinizi esirgemediniz. Sizlere teşekkür ediyoruz. Pazaryerinde ki sorunlarla ilgili de sizlerden destek bekliyoruz. Bir de bu Cumartesi Pazarının yerinde kalacağı ve kaldırılmayacağı ile ilgili de sizlerden son noktayı koymanızı istiyoruz” dedi.
Hüseyin Uysal ise konuşmasında “Bizler geçtiğimiz gün bize ilettiğiniz merdiven konusuyla ilgili gerekli çalışmayı yaptık. Onu halledeceğiz. Pazarcı esnafımıza elimizden geldiği kadarıyla da yardımcı olacağız. Pazaryerinin yeni hali ile de nefes aldığına inanıyorum. Cumartesi pazarı ile iglili olarak da söyleyeceğim, pazaryerimiz yerinde kalacaktır” dedi.
Pazarcılar ve Tekel Bayileri esnaf odası başkanı Fehmi Taşkın ve beraberindeki ekip daha sonra Ak Parti Ereğli ilçe başkanı Fatih Çakır’ı ziyaret etti. Pazarcılar ve Tekel Bayileri esnaf odası başkanı Fehmi Taşkın, Çakır’a kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti.
AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında “Geçtiğimiz günlerde kongresini yapan ve tekrar başkanlığa seçilerek tecrübesi ile görevine devam ediyor. Yeni seçilen arkadaşlara da hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Pazaryeri hepimizin bir şekilde yolunun geçtiği şehrin önemli mekanlarından önemli yerlerinden birisi. Biz onların mutlu olmasından mutlu oluruz. Çünkü halkın bire bir hizmetinden olan bir yer. Onların eksikleri noktasında bizim katkı yapabileceğimiz ne varsa yanlarındayız ve yardımcı oluruz. Ben kendilerine tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Ziyaretler yapılan sohbetin ardından sona erdi.

 

  

Bu haber 228 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.