AnaSayfa > Güncel > Gözyaşlarını tutamadı…

Gözyaşlarını tutamadı…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinden, İstanbul’un Kartal İlçesindeki Büyük Anadolu Adliyesinde Kadıköy Seçim Müdürlüğü atanan İlçe Seçim Müdürü Serpil Turhan için veda yemeği düzenlendi.

 

 

06.Nisan.2018 Cuma 10:58
A A A

Dün, akşam mesai bitimiyle birlikte oluşturulan araç konvoyu eşliğinde siyah limuzinde şehir merkezinden geçen Turhan, veda yemeğinin düzenlendiği Erdemir Eski Bağlık Salonu’na geldi.
Kalabalık davetlinin alkışları arasında salona giren Turhan’ın duygulu anlar yaşadığı gözlendi. Bu sırada Turhan için hazırlanan slayt gösterisi izlendi.
Çiçeklerle karşılandığı salonda konuşmasına esprili sözleriyle başlayan Turhan, bir süre sonra duygulanıp ağlayarak konuşmasını tamamladı. 36 yıl görev yaptığı Ereğli Adliyesi’nde eski-yeni mesai arkadaşlarını çok sevdiğini belirten Turhan’ın, “aslında buradan gitmek istemiyorum. Ana gideyim de Kadıköy bir müdür görsün. Sizi çok seviyorum, konuşturmayın beni. Gerçekten çok ağlıyorum, dayanamıyorum. Tamam ne olur ben konuşmayayım” sözleri salonda alkışlara ve gülüşmelere neden oldu. Bu sırada Müdür Turhan’ın ağladığını gören mesai arkadaşları teselli etti.
Bu sırada, avukatlar adına kendisine hediye ve plaket verilen Turhan’a, Seçim Kurulu Hakim’i Yüksel Doğan, Samsun Cumhuriyet Savcısı Oktay Akkaya’ da çiçek takdim etti.
Turhan’ın duygu dolu anları ise salondaki davetliler tarafından cep telefonları ile kaydedildi.
Karadeniz Ereğli İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yüksel Doğan, Sakarya Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakan İskenderoğlu, ilçede görevli savcı, avukat ve personelin yanı sıra Ereğli TSO Organ seçimlerinde Grup Liderlerinden İşadamı Arslan Keleş, Ereğli TSO Meclis Üyesi İlhan Yazıcıoğlu ile bazı ekip arkadaşlarının katıldığı gecede, yenilen yemeğin ardından çalan müzik eşliğinde eğlenildi.

      

 

Bu haber 291 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.