AnaSayfa > Güncel > Başkan Çimen: 'Yaptığımız herşey ilçe halkına daha iyi hizmet için'...

Başkan Çimen: 'Yaptığımız herşey ilçe halkına daha iyi hizmet için'...

SS 92 Nolu Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Çimen, Başkan Yardımcısı Ali Erdoğan ve Denetim Kurulu Başkanı Faruk Deniz ile birlikte, Kdz. Ereğli Belediyesi Ulaşım Müdürü Levent Tigin Kalyoncu tarafından, Edirne Belediyesi ve Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ne ziyarette bulunuldu.

 

 

10.Nisan.2018 Salı 10:23
A A A

İlk olarak Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı makamında ziyaret eden kafile, daha sonra Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ne ait yönetim ofisi, kademe, akaryakıt ve yıkama istasyonunda bazı inceleme ve görüş alışverişlerinde bulundu.

‘Toplu Taşımada Kurumsallaşma’ vizyonu ile hareket ettiklerini ifade eden Başkan Çetin Çimen, sözlerine şöyle devam etti:

"Karadeniz Ereğli Belediyesi Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi olarak, ilçe halkına daha iyi hizmet edebilmek ve kooperatif üyelerimizin sorunlarına çözüm getirmek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlere bir yenisini daha ekledik. Toplu taşımada örnek gösterilen Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ne yaptığımız ziyaret de oldukça verimli geçti.

Başta değerli Ereğli Halkı olmak üzere, üyelerimize ve şoförlerimize yararlı olacağını düşündüğümüz birçok uygulamayı yerinde görme fırsatı yakaladık. Bizlere bu imkanı veren Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan'a, Edirne Belediyesi Ulaştırma Müdürü Erdal Uygun'a, Ulaştırma Müdür Yardımcısı Ayhan Şentürk'e, Serhad Birlik ETUS Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik ile ekibine ve bize bu ziyaretimizde eşlik eden, Kdz. Ereğli Belediyesi Ulaştırma Müdürü Levent Tigin Kalyoncu'ya şükranlarımı sunuyorum."

Bu haber 378 kez okunmuştur

 

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.