AnaSayfa > Güncel > Çalışmalar Aralıksız Olarak Devam Ediyor...

Çalışmalar Aralıksız Olarak Devam Ediyor...

Çalışmalar Aralıksız Olarak Devam Ediyor...

21.Mayıs.2018 Pazartesi 08:46
A A A

Zonguldak Alaplı Belediyesi tarafından İlçenin birçok noktasında başlatılan Çevre düzenleme, Park  - Bahçe ve Sosyal Tesis çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Alaplı Belediyesi tarafından 690 Evler Semt Pazarı, Alaplı Devlet Hastanesi karşısı Mesire Alanı ve Özer Yazıcı Cami mevkiinde başlatılan Çevre düzenleme, Park  - Bahçe ve Sosyal Tesis çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

SEMT PAZARINA MODERN ÇOCUK PARKI

690 Evler semt Pazarı mevkiinde başlatılan Çocuk Parkı, Çevre Düzenleme ve Sosyal Alan çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Uzun süredir atıl durumda bulunan ve bölgede yaşayan vatandaşlara tam olarak hizmet veremeyen Çocuk Parkında yapılan yenileme ve düzenleme çalışmalarının yanı sıra vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal alan çalışmaları da devam ediyor.

HASTANE MEVKİİNE MESİRE ALANI

Alaplı Devlet Hastanesi karşısında bulunan Mesire alanında başlatılan Park Bahçe, Çevre Düzenleme ve Sosyal Alan çalışmaları da aralıksız olarak devam ediyor. Vatandaşların ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremeyen Mesire Alanında başlatılan düzenleme çalışmalarının kısa sürede bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulması hedefleniyor.

ÖZER YAZICI CAMİ MEVKİİNDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

Özer Yazıcı Cami mevkiinde başlatılan Çevre Düzenleme, yol genişletme ve Merdiven yapım çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. 

Yapılan tüm çalışmalarda öncelikle Alaplı halkının istek ve önerilerini dikkate aldıklarını ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı halkına en iyi hizmeti verebilmek için var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bu haber 280 kez okunmuştur

Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.