Haber Detayı
07 Haziran 2020 - Pazar 23:22 Bu haber 904 kez okundu
 
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan aday değil..
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan Merkez İlçe Kongresi’nde aday olmayacağını açıkladı.
SİYASET Haberi
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan aday değil..

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan Koronavirüs sebebi ile ertelenen kongre sürecinin yeniden başlaması ile birlikte Merkez İlçe Kongresi’nde aday olmayacağını açıkladı. 
Çağlayan, Ak Parti Genel Merkezi ile yaptığı görüşmeler sorası yeniden aday olmayacağını belirterek “Önce şehrim önce partim diyerek aldığımız emaneti devretmeye karar verdik” dedi. 


Mustafa Çağlayanın açıklamasında:
“17 Ekim 2017 yılında AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevini aldık. Geçmiş süre içerisinde hamdolsun, emaneti en üst seviyelere  taşıdık. Yerel seçimlerde bize bağlı olan tüm belediyeleri kazanıp 4'te 4 yaparak görevimizi onurlandırdık. Bir dava yolu ile  çıktığımız yolda tüm teşkilatımız ile birlikte çok güzel anılar biriktirdik. Bu zaman içerisinde bizim ile birlikte yürüyerek davamızın peşinde sevdamız ile beklentisi olmadan gece gündüz çalışan tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde büyük başarılara imza attık atmaya da devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde  şehrim ve partim diyerek aldığımız emaneti devretmeye karar verdik. Emanetin en yukarıda tutulabilmesi için mücadelemizi, çalışmalarımızı, tüm desteğimizi sürdüreceğiz. Genel merkezimiz ile yaptığımız görüşme neticesinde tekrar aday olmamaya karar verdik. Bizlerin her zaman destekçisi olan genel merkez il koordinatörümüze, teşkilat başkan yardımcımız ve teşkilat başkanımız Erkan Kandemir'e saygıyla teşekkür ederim. 
İl başkanımız Sayın Zeki Tosun'a ve  tüm kademelere teşekkür ederim.
Merkez İlçe Başkanlığı'na yeniden aday değilim fakat  2002 yılında sandık görevlisi olarak başladığımız partimizin ve inandığımız davanın, gönlümüzde hissettiğimiz sevdanın peşinde yolumuza devam edeceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Merkez, İlçe, Başkanı, Mustafa, Çağlayan, aday, değil..,
Yorumlar
Haber Yazılımı