Haber Detayı
04 Mart 2020 - Çarşamba 17:58 Bu haber 960 kez okundu
 
Belediyespor Tartışması Meclisi gerdi...
11 yılda 43 milyon TL harcanan Ereğli Belediyespor meclis gündeminde tartışıldı..
SİYASET Haberi
Belediyespor Tartışması Meclisi gerdi...

Kdz.Ereğli Belediye meclisi Mart ayı olağan toplantısında belediyespor tartışıldı.

AK Parti’li meclis üyesi Mustafa Kumaş, yapılan transferlerin takımı başarıya götürmediğinin altını çizerek, “Özümüze dönelim. Dışardan transfer yapıyoruz. Dünya para harcanıyor. Ama yine başarı yok. Bunun için özümüze dönelim madem başarı olmayacak paramızı Ereğli çocuğuna yatıralım. Paramız içerde kalsın’, dedi.

Tartışmayı başlatan CHP Belediye Meclis üyesi Sertan Kuzu, ‘Ereğli çocuğuda bedava oynamıyor’, diyerek başladığı konuşmasının sonunda Kumaş’a destek verdiğini belirtti. Kötü gidişattan kendilerinin de memnun olmadığını dile getiren Kuzu, meclise yerli ve yabancı topçuların transferi konusunda bir önerge vereceklerinin altını çizdi.

Adik: “11 yılda 43 milyon!..”

CHP Belediye Meclis üyesi konuyla ilgili söz alarak, belediyespor’a 11 yolda 43 milyon para harcandığını ve herhangi bir başarı elde edilemediğini belirtti. Bu toplanan paralarla Ereğli’ye gençlerin kullanabileceği kalıcı spor tesisileri yapılabileceğinin altını çizen Adik, ‘Halkımıza bunu anlatalım. Bu paraları çok daha verimli şeyler için kullanalım. Kalıcı spor tesisleri açalım’, dedi..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediyespor, Tartışması, Meclisi, gerdi..., Kdz.Ereli, Sertan Kuzu, Kumaş,.
Yorumlar
Haber Yazılımı