Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 20:43 Bu haber 260 kez okundu
 
En büyük sıkıntı birliktelik olmaması..
TDP İlçe Başkanı Mehmet Kılıç; 'Kdz. Ereğli'nin En Büyük Sıkıntısı, Bir araya Gelememek!..
SİYASET Haberi
En büyük sıkıntı birliktelik olmaması..

Kdz. Ereğli gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Kılıç, İlçe protokulünü ziyaret ederek, kent gündemi ve ilçenin sorunlarına yönelik görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor.

Kdz. Ereğli'ye yeni göreve başlayan  Kaymakam Mehmet Yapıcı ile biraraya gelen Başkan Mehmet Kılıç, daha sonra Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ile de görüştü.

Görüşmelerin oldukça sıcak bir ortamda gerçekleştiğini hatırlatan Başkan Mehmet Kılıç, 'Doğup büyüdüğüm Kdz. Ereğli'nin gelişmesi, büyümesi ve yatırım alması en büyük arzum. TDP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı olarak, yerel yönetimin yaptığı güzel ve olumlu işlere katkıda bulunmamız, destek olmamız gerek.

Gördüğümüz yanlışları ve eksiklikleri anlatmak da bizim görevimiz. Amacımız bu şehri bölmek değil, bütünleştirmek. Ereğlimizin en büyük sıkıntısı biraraya gelememekdedikodu ve üretmemek. Kendimde ticaret ile uğraşan ve bu şehre katmadeğer sağlayan iş insanıyım.

Siyasi bir partinin temsilcisi olarak, bu şehrin sorunları ve çözümleri için ilçe protolümüz, oda başkanlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşları ile görüşmelerimiz sürecek' dedi.

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: En, büyük, sıkıntı, birliktelik, olmaması..,
Yorumlar
Haber Yazılımı