Haber Detayı
29 Ağustos 2020 - Cumartesi 13:43 Bu haber 300 kez okundu
 
Halk Otobüsleri virüsle savaşmaya devam ediyor.
Halk Otobüsleri virüse karşı her sefer sonrası sürekli dezenfekte ediliyor.
YAŞAM Haberi
Halk Otobüsleri virüsle savaşmaya devam ediyor.

Kdz.Ereğli'de, virüs ve benzeri salgın hastalıkları engellemek amacıyla Kdz.Ereğli Özel Çilek Halk Otobüsü Kooperatifine ait 115 adet toplu taşıma aracı her sefer sonrası dezenfekte ve sterilize ediliyor.

Kdz.Ereğli Özel Çilek Halk Otobüsü Kooperatif Başkanı Çetin Çimen; araç sahipleri ile her akşam genel hijyen çalışmaları yapıldığını belirterek, “Herkesin bildiği üzere insanların sağlık açısından tehdit oluşturacak en büyük etkenlerden biri toplu taşıma araçları.

Bu konuda bizde gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Özel Halk Otobüsleri olarak da araçlarımız sürekli oalarak sefer bitimlerinde ilaçlanıyor. Diğer vatandaşlarımızı riske atmamak için maskesiz yolcu almıyoruz. 

Yıllardır taşıdığımız Kdz. Ereğli halkı bizler için çok değerli. Bunun için vatandaşlarımızı salgından korumak ve halka en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız devam ediyor. Kdz. Ereğli Belediyesi'nin denetiminde ilçe halkını salgından korumak için araçlarımızda dezenfekten ve maske bulunduyoruz.

Bu konuda bizlerden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Sayın Halil Posbıyık olmak üzere logosunu taşıdığımız  Kdz. Ereğli Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü ve personeline de teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halk, Otobüsleri, virüsle, savaşmaya, devam, ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı