Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 19:34 Bu haber 426 kez okundu
 
Kaymakamlıktan teşekkür belgesi..
Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremler sonrasında başlatılan yardım kampanyası kapsamında, Karadeniz Ereğli Belediyesi'nin gönderdiği 100 paket gıda yardımı üzerine Kaymakamlık'tan teşekkür belgesi geldi. Belgeyi Kaymakam İsmail Çorumluoğlu adına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik ile Mal Müdürü Nahit İnel, Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a takdim etti.
SİYASET Haberi
Kaymakamlıktan teşekkür belgesi..

Kaymakamlık'tan Karadeniz Ereğli Belediyesi'ne afetzedelere yardım teşekkürü geldi.

Elazığ ve Malatya'da yaşanan depremler sonrasında başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde Kdz. Ereğli Belediyesi'nin gönderdiği 100 paket gıda yardımı üzerine Kaymakamlık teşekkür belgesi gönderdi.

Belgeyi Kaymakam İsmail Çorumluoğlu adına Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik ile Mal Müdürü Nahit İnel, Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a takdim etti.

Teşekkür belgesinde şu ifadeler yer aldı: "24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ ve Malatya illerinde meydana gelen deprem afeti nedeniyle İçişleri Bakanlığı'ndan gelen talimat doğrultusunda ilçemizden depremzedelere ulaştırılmak üzere Kaymakamlığımızca başlatılan yardım kampanyasına, 100 adet gıda paketi ile bulun

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakamlıktan, teşekkür, belgesi..,
Yorumlar
Haber Yazılımı