Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 22:38 Bu haber 914 kez okundu
 
Yasak demediler!
Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta ekipleri İnönü Parkı ve sahil bölgesinde çay ocaklarını denetledi, Yasak olmasına rağmen bazı bölgelere açılmış olan masa ve sandalyelerde ki vatandaşlar uyarılarak, zabıta ekiplerince geri toplanıldı.
SAĞLIK Haberi
Yasak demediler!

Kdz. Ereğli'de koronavirüse karşı dezenfekte çalışmasını aralıksız sürdüren Kdz. Ereğli   Belediyesi, bir yandan da virüsün yayılımını engellemek için bakanlıkça alınan kararları titizlikle uyguluyor, denetimlerini sürdürüyor.

Tüm uyarılara rağmen havanın da güzel olmasını fırsat bilen özellikle yaşlı  vatandaşların sahilde çay ocaklarında toplandığının görülmesi üzerine Zabıta ekipleri İnönü parkında ve sahilde denetim yaptı.

Ekipler İnönü parkındaki 2 çay ocağındaki vatandaşları kaldırarak masa ve sandalyeleri topladı.Sahilde bulunan gözlemeci evlerinin oturma alanları da kapatıldı. Gözlemeciler paket servis olarak satış yapabilecekler. Virüsle mücadele için halkın toplu alanlardan kaçınması ve zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları büyük önem taşıyor. Belediye ekipleri denetimlerine devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yasak, demediler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı