Haber Detayı
08 Nisan 2021 - Perşembe 17:10 Bu haber 293 kez okundu
 
ZES'ten teşekkür..
Amatör Kulüplerin yıllardır çektiği özlemi giderenlere, sonsuz teşekkürler!...
SPOR Haberi
ZES'ten teşekkür..

Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu Şehit Vefa Karakurdu Stadı (Beyçayırı) için Gençlik ve Spor Bakanlığından gönderilen 1 milyon 670 bin TL’lik bakım onarım ödeneğinin çıkartılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yönetim Kurulu adına Genel Kaptan Tevfik Cengiz Demirci şunları söyledi.

‘Öncelikle Şehit Vefa Karakurdu Stadımıza bakanlığımızın ayırdığı 1.670.000 TL’lik bakım onarım bedelinin onaylandığını duymaktan ziyadesi ile memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Ereğli’de amatör futbolun tartışmasız tüm yükünü çeken Şehit Vefa Karakurdu Stadıdır. Buraya çakılacak bir çivi dahi biz amatör futbol emekçilerini mutlu eder.

Her şeyden önemlisi bu ödenek ile sahanın suni çiminin yenilenecek olması ve stadın ışıklandırma sorununa son verilecek olması bizler için ayrı teşekkür nedenidir.

Yıllardır, gece maçlarının oynanması hayalimizi gerçekleştirmeye vesile olan ve amatör futbolun can damarı olarak adlandırdığımız stadımıza bu denli önemli bir pay ayrılmasında emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Ak Parti Zonguldak Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu’na, Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’a, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Hakan Yüksel’e, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt’a Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu adına şükranlarımızı sunarız. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.’

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZES'ten, teşekkür..,
Yorumlar
Haber Yazılımı