Haber Detayı
04 Mart 2020 - Çarşamba 18:01 Bu haber 713 kez okundu
 
POSBIYIK: Gün siyaseti bırakıp birlik olma günü...
Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “Ülkemiz sıkıntılı günlerden geçiyor, hepimiz büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Sözün bittiği yerdeyiz. Ülkemizin milli birliği, beraberliği, beka meselemiz her şeyin önünde. Gün siyaseti bir kenara bırakıp birlik olma günü” dedi.
SİYASET Haberi
POSBIYIK: Gün siyaseti bırakıp birlik olma günü...

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Mart ayı toplantısı şehit olan askerler için yapılan saygı duruşu ile başladı.

AKM Nikah Salonu’nda yapılan toplantı öncesi konuşan Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ülkenin zor şartlardan geçtiğini belirterek “Artık sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

‘Şubat ayı içinde 107 canımızı kaybettik’ diyen Başkan Posbıyık, herkesi siyaseti bir kenara bırakmaya, birlik ve beraberliğe davet etti. Başkan Posbıyık açıklamasında şunları söyledi:

“Ülkemiz sıkıntılı günlerden geçiyor; hepimiz büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Ülkemizin milli birliği, beraberliği, beka meselemiz her şeyin önünde.  Şartlar ne olursa olsun bizim gidecek başka yerimiz yok. Bu ülkenin sağlıklı gelişmelere ihtiyacı var. Hepimiz çok üzüldük. Mehmetçiğin, şanlı ordumuzun başarıları için dua etmemiz lazım. Bugünlerde siyasi ayrılıklara asla düşmememiz lazım. Tek meselemiz var, ordumuzun, diplomasimizin

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: POSBIYIK:, Gün, siyaseti, bırakıp, birlik, olma, günü...,
Yorumlar
Haber Yazılımı